Семантичне ядро

Набір ключових слів та фраз, по яких повинен позиціонуватися сайт (сторінка сайту) в пошукових системах чи системах контекстної реклами.

Оптимізація форумів та інших форм спільнот користувачів WWW

Оптимізація форумів та інших форм спільнот користувачів WWW
Дана стаття була написана і лише зараз опублікована у науковому віснику “Львівської Політехніки”. З організаційних причин вона пролежала 2 роки у видавництві. Тому в цій статті ви не знайдете терміну Веб 2.0, який тоді це просто не існував. Проте, про своїй суті стаття саме про це – як керувати та оптимізовувати Інтернет-спільноти, базове поняття для Веб 2.0
Стаття публікується зі спрощеннями та скороченнями, зокрема без формул, зі спрощеними заголовками, та без деяких ілюстрацій.

Карти розуму

Нещодавно ознайомився із новим для себе класом програм, який називають Mindmapping, тобто щось типу карт розуму.
На мою думку дуже корисна річ для аналітиків, науковців, менеджерів і не тільки.

Програми призначені для візуалізованого представлення/редагування думок у вигляді ієрархії (дерева з одним коренем) із розгалуженням, мають, як правило, зручний функціонал розміщення вузлів графа, можна згортати і розгортати піддерева, що дає змогу ховати менш важливі моменти і концентруватись на більш важливих, тобто легше читати думку.

Mind Map - це альтернатива плоскому представленню знань у вигляді тексту природньої мови, до якого ми так звикли, проте плоский текст, на мою думку, менш природній для людського мислення ніж структуроване представлення у вигляді карт розуму. Бачачи перед очима свою думку, викладену у вигляді графу, легше робити доповлення, виправлення, а тоді вже генерувати плоский текст для наукової статті.

Світле майбутнє інтелектуальної власності

Ну ось вирішив написати невеличку футуристичну замітку про перспективи автороської винагороди за інтелектуальну діяльність (До продуктів інтелектуальної діяльності (ПІД) відноситимемо програмне забезпечення, наукові розробки, винаходи, ідеї, твори мистецтва тощо).
Основна думка полягає в тому, що до продажу ПІД буде підхід з діаметрально протилежного боку ніж зараз, якщо зараз ми в основному спочатку створюємо ПІД, а тоді шукаємо кому б то його продати (ну звичайно, часто спочатку роблять оцінку перспективності розробки, але наразі такі оцінки дуже неефективні і не систематизовані). У деяких випадках продати взагалі не реально, як це є із продуктами наукової роботи, патентування - теж справа "геморойна" і неефективна. Це все витікає з особливості ПІД: створення ПІД вимагає затрати зусиль не нижчої за будь-який інший продукт, а їх тиражування - елементарна операція.

Що входить у стандартний набір робіт по оптимізації сайту

Ми не розглядатимемо зараз різні методи просування сайту в Інтернет, а зосередимося на одному – на оптимізації сайту під пошукові системи.

Просування сайту в пошукових системах (оптимізація сайта) є дуже неоднозначним та багатоваріантним видом популяризації сайту.


У даній статті розглядається питання, а що саме робить оптимізатор сайту? Звичайно, у такій складній галузі, як пошукова оптимізація, кожен фахівець має свої секрети, ноу-хау, користає своїми унікальними можливостями та знаннями. Проте, існує ряд методів, які стандартно входять до арсеналу оптимізатора сайту.


Які ж це методи? Далі їх і розглянемо.

Syndicate content

© Інформаційні технології. Аналітика , Рідна Мережа