Дистанційне навчання
Всі на екзамен!
Submitted by Andriy Andrukhiv on Sun, 01/04/2007 - 08:35Є в Штатах такий собі інститут SANS Software Security Institute , котрий, як видно з назви, займається проблемами написання безпечного коду. Проаналізувавши біля 7 тисяч різних вразливостей вони вирішили написати на базі цього екзамени з 4 напрямків програмування -- C/C++, Java/J2EE, Perl/PHP, .NET/ASP . Екзамени випробують у Вашингтоні і після цього будуть розповсюдять по світу. Питання в основному складатимуться із шматків коду, де потрібно буде ліквідувати вразливість. Після успішного складання іспиту буде видаватися сертифікат. Можливо це знайде поширення і в нас, особливо y software компаніях та програмістах які прагнуть підвищити свою самокваліфікацію. Особисто я вважаю, що кращого засобу при написанні якісного коду ніж презeрватив не існує. Мережі не потрібні аматори, котрі прочитавши брошурку чи якусь книжку, роблять із себе великих програмерів, а якість їхньої роботи бажає тільки кращого.
Розпочато прийом заявок на премію Russian e-Learning Awards
Submitted by Balovsyak Nadia on Sat, 25/03/2006 - 01:05Для залучення суспільної думки до кращих прикладів практики електронного навчання в Росії в 2004 році було засновано премію Russian e-Learning Awards, в рамках якої щорічно відзначаються найбільш гідні представники російської індустрії e-learning, а також кращі проекти, реалізовані в Росії. Базові категорії премії дозволяють виділити основних російських гравців на ринку електронного навчання:
Кращий корпоративний проект e-learning (Best corporate e-learning implementation)
Кращий проект e-learning у Вузах і навчальних центрах (Best academic e-learning implementation)
Інноваційне програмне рішення (E-learning software invention)
Кращий програмний інструментарій для розробки курсів (Best e-learning authoring software)
Кращий програмний інструментарій підтримки і керування навчанням (Best e-learning management and support software)
З-ій з’їзд ІТ-директорів України
Submitted by Pavlo Zhezhnych on Fri, 10/02/2006 - 13:3923-лютого в Києві у виставковому центрі “Київекспоплаза” відбувся круглий стіл “Проблеми підготовки ІТ-спеціалістів” в рамках З-ій з’їзду ІТ-директорів України.
В рамках Ккруглого столу обговорювалися питання:
- Як наблизити підготовку ІТ-кадрів до потреб ринку
- Як наблизити навчальні програми до потреб роботодавців
- Як покращити практичну підготовку студентів
- Невідповідність номенклатури спеціальностей реальним ІТ-професіям
- Можливі кроки з боку держави, ВУЗів, ІТ-директорів, ІТ-компаній, преси
Подкастинг (podcasting) в університетах
Submitted by Yuriy Syerov on Thu, 02/02/2006 - 00:21Новий сервіс компанії Apple дозволяє студентам скачувати записи лекцій та інші навчальні матеріали за допомогою технології Podcasting на свої iPod-и та прослуховувати їх.
Протягом року проект проводився в тестовому режимі, однак тепер досвід кількох американських університетів буде поширений на інші.
Університети-учасники програми iTunes U отримають право на використання в навчальних цілях модифікованої версії пакету iTunes, за допомогою якого вони зможуть розміщувати на своїх сайтах подкасти (podcast), аудіо книжки, відеозаписи й інші навчальні матеріали, котрі можна буде прослуховувати/переглядати Mac- і Windows машинах, а також на портативних mp3 плеєрах, в тому числі і iPod-ах.
Семінар "Теорія і практика дистанційного навчання в Україні"
Submitted by Roman Prof on Fri, 23/12/2005 - 14:57На базі Львівського інституту пожежної безпеки відбулося четверте засідання щомісячного міського семінару на тему „Теорія і практика дистанційного навчання в Україні”, де було представлено доповідь старшого викладача кафедри інформаційних систем і мереж Національного університету „Львівська політехніка” Романа Голощука (мене себто ;))про шведський досвід у сфері дистанційного та комбінованого навчання. Особливістю цього семінару було те, що, крім постійних учасників – представників вищих навчальних закладів Львова, у приміщенні Лабораторії дистанційного навчання ЛІПБ МНС України були віртуально присутніми ще й науковці з Проблемної лабораторії дистанційного навчання Національного технічного університету „Харківський політехнічний інститут”.
Дистанційне навчання в Україні. Міф чи реальність?
Submitted by Roman Prof on Thu, 02/09/2004 - 20:16Дистанційне навчання (distance education, e-learning), як інновація прийшло на український ринок навчальних послуг декілька років тому і до цього часу залишається без законодовчо-нормативного визначення. За цей час тривали активні дискусії стосовно стратегії, перспективності та можливості впровадження e-learning в освітню сферу України.
Дистанційна освіта досі не легалізована в Україні, як окрема форма навчання, а лише частково використовується в заочному навчання (деколи відбуваєть тільки проста підмiна назви "Заочне навчання" на "Дистанцiйне навчання" без змiни технологiй та пiдходів до навчання) й як засіб для організації тренінгів бізнесменів чи працівників компаній.
Зараз відбувається обговорення проекту положення Міністерства Освіти і Науки України про дистанційну освіту (ДО) як державну політику, спрямовану на створення і розвиток системи дистанційної освіти в Україні (СДО). Текст положення можна знайти тут: http://udec.ntu-kpi.kiev.ua/udec.nsf/poloszennyaukrDO?OpenPage
25 грудня 2002 року в третьому, остаточному, читанні Державна Дума Росії узаконила навчання з допомогою дистанційних технологій прийнявши поправки до законів "Об образовании" і "О высшем и послевузовском профессиональном образовании". Ці поправками дозволяють оволодівати знаннями дистанційно з отриманням загальнодержавного документа (диплому) після закінчення навчання.
Recent comments
12 years 49 weeks ago
12 years 51 weeks ago
13 years 33 weeks ago
13 years 40 weeks ago
14 years 25 weeks ago
14 years 48 weeks ago
15 years 2 weeks ago
15 years 8 weeks ago
15 years 10 weeks ago
15 years 24 weeks ago